SYDNEY

آدرس:

Suite 10 & 11, Level 3, 48 George St, Parramatta, NSW, 2150, Australia

تلفن :

Sydney: 0061-2-96591694

موبایل :

0061431014882

پست الکترونیکی:
  ahmadi1153ir@yahoo.com

 


تهران

آدرس و شماره تماس اعلام خواهد شد.

 


شیراز

آدرس:

شیراز - خیابان باغ شاه - طبقه 3 - واحد 9

تلفن :

2321128-9 711 98+

موبایل :

09173153500

پست الکترونیکی:

pishevaran_agency@hotmail.com

 وب سایت :

http://www.pishevaran.com

 


 تبریز

آدرس:

تبریز 3 راه امین - ساختمان 118 - طبقه 2 - کاریابی بابک

تلفن :

5536454 411 98+

موبایل :

09143140699

  


 اصفهان

آدرس:

اصفهان - خیابان سعادت آباد  - نبش چهار راه شیخ صدوق - طبقخخ فوقانی رستوران الماس شب- مجتمع بین المللی کار

تلفن :

6633552 311 98+

موبایل :

09131156232

 

 

 

 

 

اگر از ایران به دفتر سیدنی تماس می‌‌گیرید توجه داشته باشید که ساعات تماس از ۷ صبح تا ۱ بعد از ظهر به وقت ایران است

 

 

 

 


سوالات متداول

 

پاسخ به سوالات متداول شما
 
·        چرا من باید از یک وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا کمک بگیرم؟
       استفاده از یک وکیل رسمی مهاجرت به شما کمک می کند تا:
1-     در مورد تمام امور مهاجرتی توصیه مناسب و قانونی دریافت کنید
2-     میزان اشتباه در تکمیل فرمهای بسیار پیچیده و دشوار مربوط به ویزا به حداقل رسیده و پروسۀ زمانی دریافت ویزای شما از ادارۀ مهاجرت استرالیا بسیار کوتاه تر می شود
3-     شانس گرفتن ویزای شما به حداکثر می رسد
تمامی وکلای رسمی مهاجرت به استرالیا بایستی پس از طی مراحل قانونی بسیار پیچیده نامشان در سازمان نظارت بر وکلای مهاجرت استرالیا(MARA) به ثبت رسیده باشد. این افراد بایستی تحت حقوق حرفه ای مخصوص وکلای مهاجرت استرالیا کار کرده و هر گونه تخلف از این حقوق برایشان پیگردهای شدید قانونی دارد. شما می توانید خلاصه ای از این حقوق حرفه ای را با کلیک کردن در اینجا مشاهده کنید.
 

وکیل رسمی شرکت ما دکتر احمدی است که خود تمام پروسۀ ویزای موقت و دائم را طی کرده اند. دکتر احمدی در سال 2003 میلادی با ویزای دانشجویی وارد استرالیا شدند و در سال 2006 ویزای اقامت دائم (ویزای مهارتی) خود را گرفتند.

 

بعد از دریافت مدرک دکترای خود از دانشگاه سیدنی، دکتر احمدی دورۀ تحصیلی حقوق مهاجرتی استرالیا را در دانشگاه ملی استرالیا طی کرد و با احراز شرایط علمی و شخصی لازم، نام خود را در سازمان نظارت بر وکلای مهاجرتی استرالیا به ثبت رسانید(Registeration Number:0854826). شما می توانید با ورود به سایت این سازمان (لینک) نام و سابقۀ ایشان را چک کنید.
 
·        برای مهاجرت مهارتی به استرالیا چه مراحلی را باید طی کنم؟

           بطور خلاصه شما باید 3مرحله را طی کنید: 1- مدرکتان توسط سازمان مربوطه در استرالیا ارزیابی و تایید شود .این یکی از مهمترین گامهاست و چنانکه مدارک شما تایید نشود شما به بن بست می خورید.لذا لازم است از همان ابتدای کار مدارک خود را به دقت آماده کرده و چنانچه شرایط لازم را دارید آنها را برای ارزیابی بفرستید.

 

2- پس تایید مدرک توسط سازمان مربوطه ، شما می توانید مدارکتان را برای ادارۀ مهاجرت استرالیا بفرستید. 3- در مراحل پایانی ارزیابی مدارک توسط ادارۀ مهاجرت ، شما بایستی گواهی سوء پیشینه و سلامت پزشکی را از سازمانهای مربوطه در کشور گرفته و برای اداره مهاجرت ارسال کنید.
 
·        اگر سابقه کار و مدرک تحصیلی من با هم متفاوت باشند ، آیا من واجد شرایط برای ویزای مهارتی هستم؟
در بعضی موارد «بله» ولی در خیلی موارد شما تنها در صورتی 10 امتیاز مربوط به سابقه کار را می گیرید که در رشتۀ تحصلی خود سابقه کار داشته باشید.
 
·        برای دریافت ویزا چه هزینه هایی را باید پرداخت کنم؟
هزینه های شما شامل دوقسمت است: 1- بخشی که به ادارۀ مهاجرت استرالیا و یا به سازمان بررسی کنندۀ مدرکتان تعلق می گیرد. در حال حاضر اکثر سازمانهای بررسی مدرک مبلغی در حدود 300دلار استرالیا دریافت می کنند. وهزینۀ مربوط به ادارۀ مهاجرت در حال حاضر 2150 دلار استرالیاست(لازم به ذکراست که به دلیل تقاضای بیش از حد برای مهاجرت به استرالیا ، این هزینه ها هر ساله بیشترمی شود). 2- بخش دوم هزینۀ شما در صورتی شکل می گیرد که شما برای کار خود وکیل بگیرید. ما این هزینه را در سه مرحله و تنها در صورت صعود به مرحلۀ بعد از شما می گیریم: الف) وقتی مدرکتان را برای ادارۀ ارزیابی کننده می فرستیم ب) وقتی مدرکتان را برای ادارۀ مهاجرت می فرستیم ج) وقتی که ویزای شما را دریافت می کنیم.
 
·        شرکت شما چه خدماتی ارائه می دهد؟
-          بررسی تمام مراحل قانونی مربوط به پروندۀ شما
-          ثبت تمام مکالمات ما با شما و ادارۀ مهاجرت یا ادارۀ ارزیابی مدارک جهت پیگیری های قانونی در استرالیا
-          فراهم نمودن و تکمیل همۀ فرمهای مربوطه
-          توصیه به اینکه چه مدارک و یا سوابق کاری لازم است تهیه کنید
-          آماده کردن مدارک شما و فرستادن آنها همراه با فرمهای تکمیل شده به ادارۀ مهاجرت استرالیا
-          پیگیری مداوم و منظم وضعیت پروندۀ شما در ادارۀ مهاجرت استرالیا
-          در صورتی که ادارۀ مهاجرت از شما مدارک بیشتری بخواهد و یا شما را برای مصاحبه دعوت کند ، ما شما را با مدارک و معلومات لازم آماده می سازیم
-          پس از اخذ ویزا ما شما را در زمینه کاریابی و سکونت در استرالیا راهنمایی می کنیم
-          پس از اخذ ویزا و سکونت در استرالیا، چنانچه با مشکلات حقوقی مربوط به مهاجرت مواجه شوید، ما شما را بصورت رسمی و قانونی حمایت می کنیم
 
·        شرکت شما در کجا شعبه دارد؟
ما در حال حاضر در تهران و سیدنی شعبه داریم و در صددیم شعب جدیدی در دیگر شهرهای ایران از قبیل شیراز و اصفهان دائر نماییم.
 
 
·        آیا شما گارانتی می کنید که من موفق به اخذ ویزا می شوم؟
ما تنها در صورتی مدارک شما را برای اداره مهاجرت استرالیا می فرستیم که شانس دریافت ویزای شما بسیار بالا باشد. هر چند ما تمام مراحل قانونی و رسمی را برای دریافت ویزای شما طی می کنیم و تنها هدف ما در این پروسه، دریافت ویزای شماست، ما از لحاظ قانونی و طبق حقوق حرفه ای مان اجازۀ دادن گارانتی نداریم و در صورت تخلّف پیگیردهای قانونی بسیار جدی را تجربه خواهیم کرد.
 
·        آیا استرالیا در سیستم مهاجرتی خود سیاست نژادپرستی اعمال می کند؟
خیر . هر کسی از هر جای دنیا در صورت داشتن شرایط می تواند برای مهاجرت به استرالیا اقدام کند و داشتن نژاد ، مذهب ، رنگ پوست ، کشور ، جنس و عقیدۀ خاص هیچگونه تاثیری در پروسۀ بررسی مدارک شما ندارد.
 
·        در صورت اخذ ویزا وسکونت در استرالیا ، پس از چه مدت من می توانم برای شهروند استرالیایی شدن (سیتیزن) اقدام کنم؟
شما پس از 4 سال سکونت در استرالیا می توانید برای شهروندی اقدام کنید و از مزایای منحصربفرد آن خصوصاً داشتن پاسپورت استرالیایی بهره مند شوید.
 
·        به نظر شما من در چه زمانی برای اخذ ویزا ی مهاجرت دائم یا موقت اقدام کنم؟
هرچه زمان بگذرد سن شما بیشتر می شود و در نتیجه امتیاز شما کمتر می شود. همچنین با توجه به تقاضای روز افزون برای مهاجرت به استرالیا ، قوانین مربوط به مهاجرت بصورت مداوم تغییر کرده و ممکن است شما شرایط جدید را نداشته باشید. لذا چنانچه تصمیم به مهاجرت گرفته اید و واجد شرایط هستید حتی یک روز هم درنگ نکنید.
 
·        از کجا بدانم که شرکت شما معتبر است و شما کلاهبرداری نمی کنید؟
1-     شما می توانید با ورود به سایت سازمان نظارت بر وکلای مهاجرتی استرالیا(MARA) اسم دکتر سیروس احمدی را در قسمت «Registered Agents» چک کنید. برای ثبت شدن اسم وکلا در این سازمان شرایط قانونی پیچیده و دشواری باید طی شود و همۀ اعضا بایستی هر ساله مجدداً اسمشان را به ثبت برسانند. برای ثبت مجدد، وکلا بایستی هر سال هم از لحاظ علمی خود را با قوانین جدید آشنا ساخته باشند (از طریق شرکت در کلاسهای مربوطه) و هم از لحاظ اخلاقی و حقوقی تمام شرایط را رعایت کرده باشند.
2-     دکتر احمدی که مدیریت شرکت ما را بر عهده دارند ، سابقۀ درخشانی چه از لحاظ علمی و چه از لحاظ اخلاقی در داخل و خارج از کشور دارند. لطفاً برای آشنایی بیشتر با ایشان اینجا را کلیک کنید. همچنین شما می توانید با جستجوی نام ایشان در سایت گوگل(google) یا یاهو(yahoo) با مقالات و کتب علمی ایشان آشنا شده و سپس در مورد اعتماد یا عدم اعتماد به ایشان تصمیم بگیرید.
3-     هزینه های ما در مرحله های مختلف از شما گرفته می شود و تنها در صورتی هزینۀ مراحل بعدی گرفته می شود که مراحل قبلی را با موفقیت پشت سر گذارده باشید.این بدان معنی است که شما هزینۀ زیادی بصورت یکجا پرداخت نخواهید کرد.
4-     در صورتی که شما از شرکت ما و خصوصاً دکتر احمدی شکایتی دارید، می توانید مستقیماً با سازمان نظارت بر وکلای مهاجرتی استرالیا تماس گرفته یا مکاتبه کنید و در صورت صحت وتایید دلائل شما برای شکایت ، این سازمان ما را مورد پیگیرد قانونی قرار خواهد داد.
 
 

در صورتی که سوالات دیگری دارید که در این قسمت مطرح نشده ، لطقاً با ما از طریق تلفن یا ایمیل تماس بگیرید.کپی رایت 2008  -   شرایط و قوانین  -  طراحی و میزبانی : ایلیاهاست
 
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید